Sāksies NATO samita brīvprātīgo apmācība

Sāksies NATO samita brīvprātīgo apmācība

NATO samita organizācijas birojs ir apzinājis lielāko daļu no 600 brīvprātīgajiem, kas palīdzēs NATO samita organizatoriem pēdējās nedēļās pirms samita un tā laikā, lai nodrošinātu veiksmīgu nozīmīgā pasākuma norisi.
Latvijas vēstnieka NATO tikšanās ar mediju pārstāvjiem

Latvijas vēstnieka NATO tikšanās ar mediju pārstāvjiem

Līdz NATO samitam Rīgā atlikušas tikai 27 dienas, tādēļ lai sniegtu ieskatu par NATO samita saturiskajām vadlīnijām un gaidāmajiem lēmumiem NATO samita laikā, piektdien, 3. novembrī plkst. 10:00 LR Aizsardzības ministrijas Baltajā zālē notiks Latvijas ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka NATO Jāņa Eichmaņa tikšanās ar mediju pārstāvjiem.

Starptautiskās lidostas „Rīga” darbība NATO samita laikā

NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes organizācijas birojs vēlas informēt Latvijas iedzīvotājus, kas NATO samita dienās plāno izmantot starptautisko lidostu „Rīga”, par lidostas darbu no 27. – 29. novembrim.
Reisu izlidošana un ielidošana 27.novembrī reisu izlidošana un ielidošana lidostā Rīga notiks parastajā kārtībā. Arī tie pasažieri, kas izlido ar nakts reisiem (naktī no 27. uz 28.novembri līdz plkst. 1.30) varēs izlidot un ielidot parastajā kārtībā.

Par Latvijas Bankas darbu NATO sammita laikā

Par Latvijas Bankas darbu NATO sammita laikā

NATO sammita laikā valstī noteiktajās brīvdienās 27., 28. un 29.novembrī Latvijas Banka ierastajā režīmā veiks tās funkcijas, kas nepieciešamas finanšu sistēmas darbībai, proti, nodrošinās:

monetāros darījumus un valūtas operācijas,
starpbanku [bezskaidras naudas] maksājumus,
skaidrās naudas iemaksas/izmaksas Latvijas Bankas filiālēs.

NATO mītnē Briselē iepazīstas ar latviešu nacionālo virtuvi

Latvijas  pārstāvniecība NATO 26.oktobrī NATO galvenajā mītnē Briselē organizē plašu pieņemšanu visu dalībvalstu delegācijām un NATO darbiniekiem, piedāvājot iepazīties ar daļu no Latvijas kultūras  - nacionālo virtuvi. Tā tiek rīkota, lai veicinātu  NATO samita viesu interesi par Latvijas kultūru un tradīcijām

NATO samita laikā noteikti satiksmes aizliegumi gaisa telpā

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes sagatavošanas un norises laikā, ka arī laika posmā pēc NATO samita noteikti aizliegumi Latvijas Republikas gaisa telpā.
No šā gada 1.novembra plkst. 23.59 līdz 4.decembrim plkst. 23.59. aizliegta jebkāda veida Spilves gaisa satiksmes zonas izmantošana, izņemot 28. un 29.novembrī plānotā NATO samita nodrošināšanā iesaistītos gaisa kuģus.

Drošības zonās iekļauto ielu papildinājums NATO samita laikā

Turpinot informēt sabiedrību par paredzētajiem ierobežojumiem NATO samita laikā no 27. līdz 29.novembrim, Saeimas un Valsts prezidentes drošības dienests ir papildinājis ielu sarakstu plānotajās drošības zonās Rīgas centrā.

Tiekas divu NATO samitu uzņēmējvalstu prezidenti

Tiekas divu NATO samitu uzņēmējvalstu prezidenti

Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga 9.oktobrī Prāgā tikās ar Čehijas bijušo prezidentu Vaclavu Havelu (Vaclav Havel). Šī tikšanās iegūst īpašu nozīmi, jo V. Vīķe-Freiberga šogad novembrī uzņems NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmes viesus, bet V.Havels ir bijis 2002.gada Prāgas samita namatēvs.

Zvani uz NATO samita bezmaksas tālruni!

No 20.oktobra, darbu uzsācis NATO samita bezmaksas informatīvais tālrunis 800 82 82, lai iedzīvotāji varētu saņemt aktuālāko informāciju par NATO samita norisi un satiksmes un kustības izmaiņām Rīgā NATO samita dienās.
NATO samits būs vēl viens veiksmes stāsts Latvijai

NATO samits būs vēl viens veiksmes stāsts Latvijai

„Līdz NATO samitam Rīgā atlikušas vien 40 dienas,” šodien preses konferencē par NATO samita plānošanas grupas vizītes rezultātiem Rīgā uzsvēra LR Aizsardzības ministrs Atis Slakteris. „Tas nešaubīgi būs unikāls pasākums Latvijas vēsturē, jo nekad Latvija nav uzņēmusi tik daudz valstu vadītāju un prezidentu, ārlietu un aizsardzības ministru, un šajās dienās mums būs pievērsta visa pasaules uzmanība. Tas būs vēl viens veiksmes stāsts Latvijai,” sacīja Slakteris.

3 4 5 6 7 8 9 10 11

Citāts

Raimonds Bergmanis

„Tā kā strādāju Valsts prezidentes apsardzes dienestā, NATO samita laikā pildīšu savus tiešos pienākumus."

- Raimonds Bergmanis,

Valsts prezidentes apsardzes dienests

Ziņas